An initiative of:

EMSL liikmeklubi Jõhvi Kontserdimajas 27.11.14 kell 17.00 IKF 2014 raames.

Esmakordselt Jõhvis toimuv vabaühenduste liidu EMSL liikmeklubi keskendub enamiku vabaühenduste jaoks olulisele teemale.

Saame tuttavaks ja räägime rahast, millest siis ikka. Arutame, miks on raha vabaühendustele tähtis, miks me ilma ei saa, kuidas raha leida ja mida muuta selleks, et projektiaruandlusele ei kuluks rohkem aega, kui sisulisele tegevusele.

Samuti tegeleme natuke mustkunstiga: raha õhust ei tee, küll aga vaatame tulevikku saamaks teada, millistele võimalustele seda leida viitavad tulevikutrendid.

Maris Jõgeva ja Ivan Lavrentjev EMSList tutvustavad tulevikugrupi raportit http://ngo.ee/node/5937, mis käsitlevad ühenduste rahastuse mitmekesisuse olulisust ja omatulu teenimise tähtsust.

Oma häid kogemusi erinevate rahastusmudelite osas jagab ka üllatusesineja.

Liikmeklubi töökeelteks on eesti ja vene keel. Ei saa ühest aru? Pole hullu, suhtleme teises.

Alustame  Jõhvi Kontserdimajas  27.11 kl 17.00 ja  ja lõpetame kaks tundi hiljem http://www.concert.ee/johvi-kontakt (Pargi tn 40).

Saali nimi anname registreerinutele hiljem teada. Liikmeklubi toimub koostöös Sillamäe Lastekaitse Ühingu korraldatud Ida-Virumaa Kodanikuühiskonna Foorumiga 

Osavõtt on prii. Registreerimaks saada oma nimi ja organisatsioon ivan@ngo.ee.Kõigi küsimustega seoses kirjutage samale aadressile.Otsi

Uudised