An initiative of:

Toila Spa Hotell

Toila Spa Hotell asub kõrgel merekaldal, tuntud Toila-Oru pargi vahetus läheduses.

Hotelli 9-korruselises hoones on 280 majutuskohta Toila Spa tervisekeskusel on kaks suunda medical-spa ja wellness-spa.

Medical-spa – klassikalised raviprotseduurid krooniliste tugiliikumissüsteemi-, südame veresoonkonna ja hingamisteede vaevuste raviks. Wellness-spa – eksklusiivsed lõõgastavad, niisutavad ja trimmivad hoolitsused -erinevad vannid, massaažid ja mähised.

Kaasaegses uuringukeskuses on võimalik teha südame-, kõhuõõne-, näärmete ja veresoonte uuringuid ning vere kliinilisi uuringuid.

Saunakompleks Toila Termid on kujundatud Vana-Rooma stiilis – seal ootavad teid infrapuna, soola-, aroomi-, auru- ja soome saunad, leilisaun katuseterrassil palkmajakeses, mullivannid, veemassaažid ning puhkeala vaatega merele. Hotellis on ka 25-m ujumisbassein.

Wellness-keskus Orhidee on mõeldud privaatsemat puhkust nautivale täiskasvanud külastajale – seal saab lõõgastuda auru-, mee-, soome ja jaapani saunades, veealuse muusika ja värvidemänguga massaažibasseinis ning nautida troopilise talveaia ilu.

Toila Spa Hotellis on kaks restorani: A`la carte restoran Mio Mare ja buffet-restoran Mare Margarita

Konverentside ja esitluste korraldamiseks on hotellis kuni 80 inimest mahutav konverentsisaal ning väiksemad nõupidamisteruumid.Pakume kliendi soovidele vastavat majutust, toitlustamist ja lisateenuseid sisaldavat konverentsipaketti.

Hotelli kõrval asub ka kämping matkaautode parkimisvõimalusega - see on avatud maist septembrini.

Lastega peresid rõõmustab suur Laste Mängumaa ja lumevabal hooajal Minigolf.

Külasta veebilehtwww.toilaspa.ee